Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 380 z /home/linux4u/ftp/modelarnia/new/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2292 z /home/linux4u/ftp/modelarnia/new/includes/menu.inc).

KONKURSU MŁODYCH ARTYSTÓW FAI - 2012 na temat: "CICHY LOT"


KONKURSU MŁODYCH ARTYSTÓW FAI - 2012 na temat: "CICHY LOT"

Informujemy, że organizujemy szkolny etap kwalifikacji do międzynarodowego KONKURSU MŁODYCH ARTYSTÓW FAI - 2012 na temat: "CICHY LOT" dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w Ornontowicach..

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz interpretacją tematu na stronie Aeroklubu Polskiego pod adresem:

http://aeroklubpolski.pl/aktualnosci/strona_glowna/konkurs_mlodych_artys... lub z dokumentu PDF udostępnionego na tejże stronie: http://www.modelarstwo.aeroklubpolski.pl/img/_3499411.pdf

Zapraszamy również do zapoznania się z wynikami poprzednich edycji konkursu na stronie FAI: http://www.fai.org/fai-young-artists-contest/ciea-history

Paweł Bednarczyk
Instruktor