10-lecie Modelarni

Tak, tak za nami już 10 lat działalności. 6 grudnia 2001 roku oficjalnie została otwarta Modelarnia w Ornontowicach. Przez ten czas odnieśliśmy wiele sukcesów, wielokrotnie braliśmy udział w zawodach lokalnych jak i krajowych, zdobywając wysokie lokaty.
W czasie tych dziesięciu lat wyspecjalizowaliśmy się w budowie modeli latawców płaskich i skrzynkowych oraz balonów na ogrzane powietrze. Zajmujemy się także budową modeli halowych z papieru i styropianu. Galerię zdjęć z udziału w zawodach oraz budowanych modeli można między innymi zobaczyć na poprzedniej stronie modelarni pod adresem: http://modelarnia.ornontowice.com.pl/old_page/index.html
Od tego roku działa nowa strona modelarni na której będą mogli Państwo śledzić nasze postępy.

Szczególnie pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w działalność Modelarni i jej ciągły rozwój, bez których nie osiągnęlibyśmy takich sukcesów: Dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Sponsorom, Rodzicom i wszystkim życzliwym nam osobom.

Równocześnie zapraszamy do dalszej współpracy i zachęcamy do wspierania naszej działalności. W chwili obecnej potrzebujemy środków na zakup stołów, mebli warsztatowych, wyposażenia, modeli samolotów i materiałów do ich budowy.

Instruktor: Paweł Bednarczyk

Image: