Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 380 z /home/linux4u/ftp/modelarnia/new/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2292 z /home/linux4u/ftp/modelarnia/new/includes/menu.inc).

Nowy rok, nowe możliwości

Wraz z nowym rokiem szkolnym pojawiły się przed nami nowe możliwości. A o co chodzi?

29.08.2013 roku w Gierałtowicach na gali wręczenia grantów w ramach LOKALNEGO KONKURSU GRANTOWEGO „Działaj Lokalnie VIII” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce otrzymaliśmy dotację w wysokości 4500 na organizację projektu "Modelarstwo - mój sposób na zorganizowanie czasu wolnego".
W ramach tego projektu będą przeprowadzone na Modelarni zajęcia podczas których będziemy budowali modele latawców, szybowców, rakiet i balonów na ogrzane powietrze. Również będziemy uczestniczyli w zawodach modelarskich organizowanych przez współpracującym z nami "Gliwickim Stowarzyszeniem Modelarzy Lotniczych" i Aeroklubem Gliwickim.

Zainteresowanych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gminie Ornontowice serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach i doskonaleniu swoich umiejętności manualnych i poszerzaniu wiedzy z zakresu lotnictwa.

Paweł Bednarczyk,
Instruktor